Doktorsiteleri.com ve Inolyzer

Inolyzer olarak 360 derece sürdürülebilir dijital çözümler üretmeye devam ediyoruz. Bünyemizde vermiş olduğumuz hizmetler arasında yer alan web sitesi tasarımları noktasında yeni bir projeye adım atarak doktorsiteleri.com web sitesini hayata geçirdik.

Doktorsiteleri.com ile birlikte sağlık sektöründe web sitesi ihtiyacına destek olmak ve insanların doğru bilgiye dijital dünyada hızlı bir şekilde ulaşmalarını amaçlıyoruz. Doktorsiteleri.com projemiz ile sağlık çalışanlarımız dijital dünyada varlıklarını iyileştirebilir ve hastalarının kendilerine ulaşımını kolaylaştırabilirler. Her geçen gün birbirinden farklı proje üretmeye devam ediyor ve yayına alıyoruz.

Neden Doktorsiteleri.com

Doktorsiteleri.com tamamen sağlık sektörüne özel olarak web siteleri tasarlamayı hedeflemektedir. Bu hedefler ile birlikte dijital dünyanın gerekliliklerini de karşılamaktadır. Doktor web site örnekleri seçerek tasarımınızı şekillendirebilirsiniz. Anasayfa, hakkımızda, iletişim gibi birçok sayfa tasarımı arasından seçim yaparak kendinize özel olarak renklendirebilir ve bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz.

Doktorsiteleri.com adresinde yer alan tasarımlar mobil ve SEO uyumlu olmakla birlikte yüksek hızı ile isteklerinizi tam anlamıyla karşılıyor. Siz de doktorsiteleri.com adresimizi ziyaret ederek kendinize özgü tasarımınızı seçip dijital dünyaya ilk adımınızı atabilirsiniz.

Web sitenizi yayına alırken aynı zamanda diğer hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Sosyal medya yönetimi, dijital reklam yönetimi ve grafik tasarım hizmetlerimiz ile kurumsal kimliğinizi oluşturabilir ve daha fazla kitleye erişim sağlayabilirsiniz.

Dijital reklam yönetimi hizmeti

Doktorsiteleri.com web sitesi üzerinden almış olduğunuz web hizmetinden sonra dijital dünyada bilinirliğinizi artırmak ve daha fazla hedef kitlenize ulaşmak için dijital reklam yönetimi hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Dijital reklam yönetimi ile birlikte Google ve sosyal medyalar üzerinde reklam kampanyaları oluşturabilir hastalarınızın sizlere daha hızlı ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Profesyonel bir reklam yönetimi ile birlikte web siteniz üzerinden randevu formları alabilir ve telefon aramaları alarak site üzerinizde trafiğinizi artırabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Profesyonel bir sosyal medya yönetimi ile birlikte günümüzde aktif olarak kullanılan Facebook, Instagram vb. sosyal medyalar üzerinde marka yönetiminizi gerçekleştiriyoruz. Haftalık paylaşımlarınız hazırlanarak, etkileşimleri artırmayı hedefliyor ve doğru hedef kitleye erişiminizi artırıyoruz.

Sosyal medya yönetimi ile birlikte bilinirliğinizi artırabilir hastalarınızın sizlere ulaşmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Grafik Tasarım Hizmetleri

Modern tasarım dünyasındaki her alanda ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Tasarım noktasında logo, kartvizit, katalog, broşür ve benzeri ihtiyaçlarınızın grafik tasarımlarını profesyonel bir titizlikte hazırlıyor süreç içerisinde sizlere yardımcı oluyoruz. Grafik tasarım hizmetimizle birlikte matbu işlemleriniz içinde destek vermeye devam ediyoruz. Bu sayede tüm işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde halledebilirsiniz.

--

--

Inolyzer - Sürdürülebilir Dijital Çözümler

Inolyzer olarak sürdürülebilir dijital çözümler noktasında sizlere web tasarım, sosyal medya, Amerika şirket kurulumu gibi birçok noktada destek veriyoruz.